| Processor | Intel Core i7-1165G7 2.8GHz ( up to 4.7GHz ) |
|---|---|
| Memory | 16GB |
| HDD | 512GB SSD |
| Graphics card | Intel IRIS Xe, Nvidia T500 |
| Screen | 14" |
| Resolution | 1920 x 1280 |
| Connectivity | 2 x USB, 2 x USB-C, audio in/out, bluetooth, HDMI, lan, Micro SD reader, wifi |
| Extras | adapter, facial recognition, fingerprint reader, ID card reader, keyboard backlight, webcam |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Condition | 1 USB-C port not working, B (average)On the case of the device and on the keyboard some traces of wear. There are signs of wear and/or light spots on the screen that are visible in normal use.
, damaged (view image), remaining battery capacity 75%-79%, small mark of stroke on the corner of case |
| Warranty | 6 months |
| Product image | The image of the product is illustrative |
Lenovo ThinkPad P14s Gen 2
Monthly payment from 15,35 € / 36 months
Pay in three installments: 130.00 €, 130.00 €, 130.00 €.
630,00 € Original price was: 630,00 €.390,00 €Current price is: 390,00 €.
Intel Core i7-1165G7 2.8GHz ( up to 4.7GHz ), 16GB, 512GB SSD, Intel IRIS Xe, Nvidia T500, 14", 1920 x 1280, 2 x USB, 2 x USB-C, audio in/out, bluetooth, HDMI, lan, Micro SD reader, wifi, adapter, facial recognition, fingerprint reader, ID card reader, keyboard backlight, webcam, Windows 11 Pro,
Out of stock
Postitused
Do you need additional information? Or real product images?
Let us know your wishes and we'll reply as soon as possible!









