| Brand | |
|---|---|
| Processor | Intel i5-1240P (max 4.40 GHz) |
| Memory | 16GB |
| HDD | 256GB SSD |
| Graphics card | Intel UHD |
| Screen | 14" |
| Resolution | 1920×1080 |
| Connectivity | 2 x USB, 2 x USB-C, bluetooth, HDMI, lan, Micro SD reader, wifi |
| Extras | adapter, ID card reader, keyboard backlight, webcam |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Condition | B (average)On the case of the device and on the keyboard some traces of wear. There are signs of wear and/or light spots on the screen that are visible in normal use.
, battery life 3h+The battery life in normal use is 3 hours, can extend up to 5 hours depending on the intensity of use.
|
| Warranty | 6 months |
| Product image | The image of the product is illustrative |
Toshiba Dynabook Portege X40-K-137
Monthly payment from 14,56 € / 48 months
Pay in three installments: 141.67 €, 141.67 €, 141.66 €.
425,00 €
Intel i5-1240P (max 4.40 GHz), 16GB, 256GB SSD, Intel UHD, 14", 1920×1080, 2 x USB, 2 x USB-C, bluetooth, HDMI, lan, Micro SD reader, wifi, adapter, ID card reader, keyboard backlight, webcam, Windows 11 Pro,
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
SKU: Portege_x40
Category: Laptops
Do you need additional information? Or real product images?
Let us know your wishes and we'll reply as soon as possible!



