| Brand | |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 9 5900HX 3.3GHz (max 4.6GHz) |
| Memory | 16GB |
| HDD | 1TB SSD |
| Graphics card | AMD Radeon Graphics, NVIDIA GeForce RTX 3080 8GB |
| Screen | 14" |
| Resolution | 2560×1440 |
| Connectivity | 2 x USB, 2 x USB-C, audio in/out, bluetooth, HDMI, wifi |
| Extras | adapter, keyboard backlight, webcam |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Condition | A (very good)Device is used, little sign of wear or use, screen is fine.
, remaining battery capacity 95%-99% |
| Warranty | 1 year |
| Product image | The image of the product is illustrative |
Razer Blade 14 (RZ09-0370CNA3)
Monthly payment from 36,20 € / 60 months
Pay in three installments: 383.34 €, 383.34 €, 383.32 €.
1150,00 €
AMD Ryzen 9 5900HX 3.3GHz (max 4.6GHz), 16GB, 1TB SSD, AMD Radeon Graphics, NVIDIA GeForce RTX 3080 8GB, 14", 2560×1440, 2 x USB, 2 x USB-C, audio in/out, bluetooth, HDMI, wifi, adapter, keyboard backlight, webcam, Windows 11 Home,
A laptop with 14-inch 165Hz screen and strong graphics card.
Out of stock
Do you need additional information? Or real product images?
Let us know your wishes and we'll reply as soon as possible!

