| Brand | |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5-1245U (max. 4,40 GHz) |
| Memory | 16GB |
| HDD | 256GB SSD |
| Graphics card | Intel IRIS Xe |
| Screen | 13,5" |
| Resolution | 2256 x 1504 |
| Connectivity | 1 x usb, 1 x USB-C, bluetooth, wifi |
| Extras | adapter, keyboard backlight, touchscreen, webcam |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Condition | 1 USB-C port not working, battery life 5h+The battery life in normal use is 5 hours, can extend up to 7 hours depending on the intensity of use.
, CThe device has been used more than average. There are signs of wear and/or light spots on the screen.
, damaged (view image), ruber feet are missing, small mark of stroke on the corner of case |
| Warranty | 3 months |
| Product image | The image of the product is illustrative |
Microsoft Surface Laptop 5 for Business
Monthly payment from 13,76 € / 36 months
Pay in three installments: 116.67 €, 116.67 €, 116.66 €.
625,00 € Original price was: 625,00 €.350,00 €Current price is: 350,00 €.
Intel Core i5-1245U (max. 4,40 GHz), 16GB, 256GB SSD, Intel IRIS Xe, 13,5", 2256 x 1504, 1 x usb, 1 x USB-C, bluetooth, wifi, adapter, keyboard backlight, touchscreen, webcam, Windows 11 Pro,
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
SKU: Surface_Laptop_5_for_Business
Category: Laptops
Do you need additional information? Or real product images?
Let us know your wishes and we'll reply as soon as possible!







