| Brand | |
|---|---|
| Processor | Intel i5-4690 3,5GHz |
| Memory | 16GB |
| HDD | 256GB SSD |
| Graphics card | Intel HD 4600 |
| Motherboard | Intel C220 |
| Connectivity | 2 x DisplayPort, 8 x USB, audio in/out, COM port, lan, VGA |
| Extras | power-cable, SD card reader |
| Optical device | DVD burner |
| Operating system | Windows 10 Pro (support will end on October 14, 2025) |
| Condition | some traces of usageThe body and keyboard of the device have some small scratches and the keyboard and touchpad have some wearing marks.
|
| Warranty | 6 months |
| Product image | The image of the product is illustrative |
Lenovo ThinkStation P300 i5
Monthly payment from 15,78 € / 48 months
Pay in three installments: 153.34 €, 153.34 €, 153.32 €.
460,00 €
Intel i5-4690 3,5GHz, 16GB, 256GB SSD, Intel HD 4600, 2 x DisplayPort, 8 x USB, audio in/out, COM port, lan, VGA, power-cable, SD card reader, DVD burner, Windows 10 Pro (support will end on October 14, 2025)
Out of stock
SKU: p300i5
Category: Desktops
Do you need additional information? Or real product images?
Let us know your wishes and we'll reply as soon as possible!





