| Brand | |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5-11400H 2.70 GHz (up to 4.50 GHz) |
| Memory | 16GB |
| HDD | 512GB SSD |
| Graphics card | Intel UHD |
| Screen | 15" |
| Resolution | 1920×1080 |
| Connectivity | 1 x USB-C, 2 x USB, bluetooth, HDMI, lan, wifi |
| Extras | adapter, ID card reader, keyboard backlight, SD card reader, webcam |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Condition | minor wear on keyboard, remaining battery capacity 80%-84%, some traces of usage on case |
| Warranty | 1 year |
| Product image | The image of the product is illustrative |
Lenovo Thinkpad T15p Gen 2
Monthly payment from 19,84 € / 48 months
Pay in three installments: 193.34 €, 193.34 €, 193.32 €.
580,00 €
Intel Core i5-11400H 2.70 GHz (up to 4.50 GHz), 16GB, 512GB SSD, Intel UHD, 15", 1920×1080, 1 x USB-C, 2 x USB, bluetooth, HDMI, lan, wifi, adapter, ID card reader, keyboard backlight, SD card reader, webcam, Windows 11 Pro,
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
Do you need additional information? Or real product images?
Let us know your wishes and we'll reply as soon as possible!

