| Brand | |
|---|---|
| Processor | Intel i5-9500 (6c6t, up to 4.40 GHz) |
| Memory | 8GB |
| HDD | 128GB SSD |
| Graphics card | AMD Radeon Pro WX 3200 4GB |
| Motherboard | Intel C246 |
| Connectivity | 2 x USB-C, 3 x DisplayPort, 4 x USB, audio in/out, lan |
| Extras | power adapter |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Condition | some traces of usage on case, traces of sticker on cover |
| Warranty | 3 months |
| Product image | The image of the product is illustrative |
HP Z2 G4 Mini Workstation
Monthly payment from 11,18 € / 36 months
Pay in three installments: 95.00 €, 95.00 €, 95.00 €.
385,00 € Original price was: 385,00 €.285,00 €Current price is: 285,00 €.
Intel i5-9500 (6c6t, up to 4.40 GHz), 8GB, 128GB SSD, AMD Radeon Pro WX 3200 4GB, 2 x USB-C, 3 x DisplayPort, 4 x USB, audio in/out, lan, power adapter, , Windows 11 Home
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
SKU: Z2_g4_3-3
Category: Desktops
Do you need additional information? Or real product images?
Let us know your wishes and we'll reply as soon as possible!

