| Brand | |
|---|---|
| Processor | Intel i5-9500T 2,2GHz (up to 3,7GHz) |
| Memory | 8GB |
| HDD | 256GB SSD |
| Graphics card | Intel UHD 630 |
| Motherboard | Intel B360 |
| Connectivity | 2 x DisplayPort, 6 x usb, audio in/out, lan |
| Extras | power adapter |
| Optical device | No optical device |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Condition | few traces of usageDevice is used, little sign of wear/use.
|
| Warranty | 6 months |
| Product image | The image of the product is illustrative |
HP ProDesk 400 G5 Desktop Mini i5
Monthly payment from 16,77 € / 48 months
Pay in three installments: 163.34 €, 163.34 €, 163.32 €.
490,00 €
Intel i5-9500T 2,2GHz (up to 3,7GHz), 8GB, 256GB SSD, Intel UHD 630, 2 x DisplayPort, 6 x usb, audio in/out, lan, power adapter, No optical device, Windows 11 Pro
Out of stock
SKU: 400G4_DM_4
Category: Desktops
Do you need additional information? Or real product images?
Let us know your wishes and we'll reply as soon as possible!

