| Brand | |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-1165G7 2.8GHz ( up to 4.7GHz ) |
| Memory | 16GB |
| HDD | 1TB SSD |
| Graphics card | Intel IRIS Xe |
| Screen | 13" |
| Resolution | 1920 x 1280 |
| Connectivity | 3 x USB-C, 4G module, audio in/out, bluetooth, wifi |
| Extras | facial recognition, fingerprint reader, touchscreen |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Condition | B+ (good)There are small scratches or traces of wear on the body or keyboard of the device. There are some signs of wear and/or light spots on the screen. Normal use will not be affected.
, battery life 3h+The battery life in normal use is 3 hours, can extend up to 5 hours depending on the intensity of use.
|
| Warranty | 6 months |
| Product image | Original image of a specific device |
HP Elite X2 G8 Tablet
Monthly payment from 14,93 € / 36 months
Pay in three installments: 126.67 €, 126.67 €, 126.66 €.
380,00 €
Intel Core i7-1165G7 2.8GHz ( up to 4.7GHz ), 16GB, 1TB SSD, Intel IRIS Xe, 13", 1920 x 1280, 3 x USB-C, 4G module, audio in/out, bluetooth, wifi, facial recognition, fingerprint reader, touchscreen, Windows 11 Pro,
The keyboard is not included in the set.
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
SKU: x2_g8_2
Category: Laptops
Do you need additional information? Or real product images?
Let us know your wishes and we'll reply as soon as possible!

