| Brand | |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-1185G7 3.0GHz |
| Memory | 16GB |
| HDD | 512GB SSD |
| Graphics card | Intel IRIS Xe |
| Screen | 13,3" |
| Resolution | 1920×1080 |
| Connectivity | 2 x USB, 2 x USB-C, 4G module, audio out, bluetooth, HDMI, lan, wifi |
| Extras | adapter, ID card reader, keyboard backlight, SD card reader, touchscreen, webcam |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Condition | battery life 4h+The battery life in normal use is 4 hours, can extend up to 6 hours depending on the intensity of use.
, CThe device has been used more than average. There are signs of wear and/or light spots on the screen.
, damaged (view image), physical damage on case (view image) |
| Warranty | 1 month |
| Product image | Original image of a specific device |
Fujitsu Lifebook U9311x i7
Monthly payment from 14,56 € / 48 months
Pay in three installments: 75.00 €, 75.00 €, 75.00 €.
425,00 € Original price was: 425,00 €.225,00 €Current price is: 225,00 €.
Intel Core i7-1185G7 3.0GHz, 16GB, 512GB SSD, Intel IRIS Xe, 13,3", 1920×1080, 2 x USB, 2 x USB-C, 4G module, audio out, bluetooth, HDMI, lan, wifi, adapter, ID card reader, keyboard backlight, SD card reader, touchscreen, webcam, Windows 11 Pro,
The laptop casing is broken in several places. Please check the photos!
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
SKU: U9311x
Categories: Laptops, Used laptops
Do you need additional information? Or real product images?
Let us know your wishes and we'll reply as soon as possible!











