| Brand | |
|---|---|
| Processor | Intel i5-1135G7 2,4GHz |
| Memory | 8GB |
| HDD | 256GB SSD |
| Graphics card | Intel IRIS Xe |
| Screen | 15" |
| Resolution | 1920×1080 |
| Connectivity | 1 x USB-C, 2 x USB, audio in/out, Displayport, HDMI, lan, VGA |
| Extras | adapter, facial recognition, fingerprint reader, ID card reader, keyboard backlight, SD card reader, webcam |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Condition | CThe device has been used more than average. There are signs of wear and/or light spots on the screen.
, remaining battery capacity 65%-69% |
| Warranty | 6 months |
| Product image | The image of the product is illustrative |
Fujitsu Lifebook E5511
Monthly payment from 11,60 € / 36 months
Pay in three installments: 98.34 €, 98.34 €, 98.32 €.
295,00 €
Intel i5-1135G7 2,4GHz, 8GB, 256GB SSD, Intel IRIS Xe, 15", 1920×1080, 1 x USB-C, 2 x USB, audio in/out, Displayport, HDMI, lan, VGA, adapter, facial recognition, fingerprint reader, ID card reader, keyboard backlight, SD card reader, webcam, Windows 11 Pro,
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
SKU: E5511_4
Category: Laptops
Do you need additional information? Or real product images?
Let us know your wishes and we'll reply as soon as possible!

