| Brand | |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-10850H 2.70GHz (max 5.10GHz) |
| Memory | 32GB |
| HDD | 1TB SSD |
| Graphics card | Intel UHD 630, Nvidia Quadro T2000 |
| Screen | 15" |
| Resolution | 3840 x 2400 |
| Connectivity | 3 x USB-C, bluetooth, wifi |
| Extras | adapter, facial recognition, fingerprint reader, keyboard backlight, SD card reader, touchscreen, webcam |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Condition | B+ (good)There are small scratches or traces of wear on the body or keyboard of the device. There are some signs of wear and/or light spots on the screen. Normal use will not be affected.
, battery life up to 1 hourBattery charge is coming to an end. Depending on use, it may last about 1 more hour.
|
| Warranty | 1 year |
| Product image | The image of the product is illustrative |
Dell Precision 5550 i7
Monthly payment from 21,68 € / 60 months
Pay in three installments: 230.00 €, 230.00 €, 230.00 €.
690,00 €
Intel Core i7-10850H 2.70GHz (max 5.10GHz), 32GB, 1TB SSD, Intel UHD 630, Nvidia Quadro T2000, 15", 3840 x 2400, 3 x USB-C, bluetooth, wifi, adapter, facial recognition, fingerprint reader, keyboard backlight, SD card reader, touchscreen, webcam, Windows 11 Pro,
Out of stock
Do you need additional information? Or real product images?
Let us know your wishes and we'll reply as soon as possible!

