| Brand | |
|---|---|
| Processor | Intel i5-10500T 2,3GHz (up to 3,8GHz) |
| Memory | 16GB |
| HDD | 256GB SSD |
| Graphics card | Intel UHD 630 |
| Motherboard | Intel Q570 |
| Connectivity | 1 x USB-C, 2 x DisplayPort, 5 x USB, audio in/out, COM port, lan |
| Extras | power adapter |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Condition | D (defect)Look at the description of the defect in the brief information field / see the picture.
, this model has no internal speakers, ventilator makes some noiseFan works, but due to wear it has a distinctive rattle. Can be heard in a small room.
|
| Warranty | 6 months |
| Product image | The image of the product is illustrative |
Dell Optiplex 5090 Micro
Monthly payment from 14,77 € / 36 months
Pay in three installments: 125.00 €, 125.00 €, 125.00 €.
430,00 € Original price was: 430,00 €.375,00 €Current price is: 375,00 €.
Intel i5-10500T 2,3GHz (up to 3,8GHz), 16GB, 256GB SSD, Intel UHD 630, 1 x USB-C, 2 x DisplayPort, 5 x USB, audio in/out, COM port, lan, power adapter, No optical device, Windows 11 Pro
LAN port is working but the network cable connector fastening pins are broken.
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
Do you need additional information? Or real product images?
Let us know your wishes and we'll reply as soon as possible!

