| Brand | |
|---|---|
| Processor | Intel i7-10610U (up to 4,9GHz) |
| Memory | 16GB |
| HDD | 512GB SSD |
| Graphics card | Intel UHD |
| Screen | 14" |
| Resolution | 1920×1080 |
| Connectivity | 2 x USB, 2 x USB-C, bluetooth, HDMI, Micro SD reader, wifi |
| Extras | adapter, facial recognition, keyboard backlight, webcam |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Condition | small dent on cover, CThe device has been used more than average. There are signs of wear and/or light spots on the screen.
, damaged (view image), ruber feet are missing, the cover is shaking |
| Warranty | 6 months |
| Product image | Original image of a specific device |
Dell Latitude 9410 2-in-1 i7
Monthly payment from 12,77 € / 36 months
Pay in three installments: 108.34 €, 108.34 €, 108.32 €.
525,00 € Original price was: 525,00 €.325,00 €Current price is: 325,00 €.
Intel i7-10610U (up to 4,9GHz), 16GB, 512GB SSD, Intel UHD, 14", 1920×1080, 2 x USB, 2 x USB-C, bluetooth, HDMI, Micro SD reader, wifi, adapter, facial recognition, keyboard backlight, webcam, Windows 11 Pro,
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
Do you need additional information? Or real product images?
Let us know your wishes and we'll reply as soon as possible!













