| Brand | |
|---|---|
| Processor | Intel i5-1135G7 2,4GHz |
| Memory | 16GB |
| HDD | 512GB SSD |
| Graphics card | Intel IRIS Xe |
| Screen | 13" |
| Resolution | 1920×1080 |
| Connectivity | 1 x usb, 2 x USB-C, audio in/out, bluetooth, HDMI, Micro SD reader, wifi |
| Extras | adapter, facial recognition, fingerprint reader, keyboard backlight, webcam |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Condition | B+ (good)There are small scratches or traces of wear on the body or keyboard of the device. There are some signs of wear and/or light spots on the screen. Normal use will not be affected.
, remaining battery capacity 80%-84%, some traces of usage on display that can not be seen while the screen is onThe screen has a wear pattern from the keyboard which can be seen when the screen is off or the picture is uniformly black. Normal use will not be affected.
|
| Warranty | 1 year |
| Product image | The image of the product is illustrative |
Dell Latitude 7320
Monthly payment from 13,76 € / 36 months
Pay in three installments: 116.67 €, 116.67 €, 116.66 €.
390,00 € Original price was: 390,00 €.350,00 €Current price is: 350,00 €.
Intel i5-1135G7 2,4GHz, 16GB, 512GB SSD, Intel IRIS Xe, 13", 1920×1080, 1 x usb, 2 x USB-C, audio in/out, bluetooth, HDMI, Micro SD reader, wifi, adapter, facial recognition, fingerprint reader, keyboard backlight, webcam, Windows 11 Pro,
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
SKU: dell-7320
Categories: Laptops, Used laptops
Do you need additional information? Or real product images?
Let us know your wishes and we'll reply as soon as possible!



