| Brand | |
|---|---|
| Processor | Intel i5-10310U (up to 4,4GHz) |
| Memory | 16GB |
| HDD | 256GB SSD |
| Graphics card | Intel UHD |
| Screen | 13" |
| Resolution | 1920×1080 |
| Connectivity | 1 x usb, 2 x USB-C, bluetooth, HDMI, SD card reader, wifi |
| Extras | adapter, fingerprint reader, keyboard backlight, SD card reader, webcam |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Condition | paint damage on case, remaining battery capacity 60%-64%, screen is fineScreen is in very good condition. No dead pixels, discoloration, etc.
, slight buzzing in speakers |
| Warranty | 6 months |
| Product image | The image of the product is illustrative |
Dell Latitude 7310 i5
Monthly payment from 10,81 € / 36 months
Pay in three installments: 91.67 €, 91.67 €, 91.66 €.
275,00 €
Intel i5-10310U (up to 4,4GHz), 16GB, 256GB SSD, Intel UHD, 13", 1920×1080, 1 x usb, 2 x USB-C, bluetooth, HDMI, SD card reader, wifi, adapter, fingerprint reader, keyboard backlight, SD card reader, webcam, Windows 11 Pro,
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
SKU: 7310_2
Category: Laptops
Do you need additional information? Or real product images?
Let us know your wishes and we'll reply as soon as possible!

