| Brand | |
|---|---|
| Processor | Intel i5-1145G7 2,6GHz (max 4,40GHz) |
| Memory | 16GB |
| HDD | 512GB SSD |
| Graphics card | Intel IRIS Xe |
| Screen | 13" |
| Resolution | 1920×1080 |
| Connectivity | 2 x USB, 2 x USB-C, audio in/out, bluetooth, HDMI, Micro SD reader, wifi |
| Extras | adapter, keyboard backlight, webcam |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Condition | B (average)On the case of the device and on the keyboard some traces of wear. There are signs of wear and/or light spots on the screen that are visible in normal use.
, battery life 3h+The battery life in normal use is 3 hours, can extend up to 5 hours depending on the intensity of use.
, damaged (view image), paint damage on case |
| Warranty | 6 months |
| Product image | Original image of a specific device |
Dell Latitude 5320,with defect
Monthly payment from 12,57 € / 24 months
Pay in three installments: 91.67 €, 91.67 €, 91.66 €.
350,00 € Original price was: 350,00 €.275,00 €Current price is: 275,00 €.
Intel i5-1145G7 2,6GHz (max 4,40GHz), 16GB, 512GB SSD, Intel IRIS Xe, 13", 1920×1080, 2 x USB, 2 x USB-C, audio in/out, bluetooth, HDMI, Micro SD reader, wifi, adapter, keyboard backlight, webcam, Windows 11 Home,
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
SKU: dell-5320_2
Categories: Laptops, Used laptops
Do you need additional information? Or real product images?
Let us know your wishes and we'll reply as soon as possible!









