| Brand | |
|---|---|
| Processor | Intel Xeon W-2225 4.10 GHZ |
| Memory | 16GB |
| HDD | 512GB SSD |
| Graphics card | NVIDIA Quadro P2000 5GB |
| Motherboard | Intel C422 |
| Connectivity | 4 x DisplayPort, 8 x USB, audio in/out, COM port, lan, PS2 ports |
| Extras | power-cable |
| Optical device | DVD burner |
| Operating system | Windows 11 Pro for Workstations |
| Condition | some traces of usage on case |
| Warranty | 6 months |
| Product image | The image of the product is illustrative |
Lenovo ThinkStation P520c P2000
Monthly payment from 18,62 € / 48 months
Pay in three installments: 181.67 €, 181.67 €, 181.66 €.
545,00 €
Intel Xeon W-2225 4.10 GHZ, 16GB, 512GB SSD, NVIDIA Quadro P2000 5GB, 4 x DisplayPort, 8 x USB, audio in/out, COM port, lan, PS2 ports, power-cable, DVD burner, Windows 11 Pro for Workstations
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
Do you need additional information? Or real product images?
Let us know your wishes and we'll reply as soon as possible!

