| Brand | |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5-10500 3.10GHz ( up to 4.50GHz ) |
| Memory | 8GB |
| HDD | 256GB SSD |
| Graphics card | Intel UHD 630 |
| Motherboard | Intel Q470 |
| Connectivity | 1 x USB-C, 10 x USB, 2 x DisplayPort, audio in/out, bluetooth, lan, wifi |
| Extras | power-cable |
| Optical device | DVD burner |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Condition | some traces of usage on case |
| Warranty | 6 months |
| Product image | The image of the product is illustrative |
HP Elitedesk 800 G6 Tower
Monthly payment from 14,77 € / 36 months
Pay in three installments: 125.00 €, 125.00 €, 125.00 €.
375,00 €
Intel Core i5-10500 3.10GHz ( up to 4.50GHz ), 8GB, 256GB SSD, Intel UHD 630, 1 x USB-C, 10 x USB, 2 x DisplayPort, audio in/out, bluetooth, lan, wifi, power-cable, DVD burner, Windows 11 Pro
Out of stock
SKU: 800_G6_TWR_2
Category: Desktops
Do you need additional information? Or real product images?
Let us know your wishes and we'll reply as soon as possible!

