| Brand | |
|---|---|
| Processor | Intel Xeon W-2223 3,6GHz |
| Memory | 32GB |
| HDD | 256GB SSD |
| Graphics card | Nvidia Quadro P4000 8GB GDDR5 |
| Motherboard | Intel C422 |
| Connectivity | 2 x LAN, 2 x USB-C, 4 x DisplayPort, 8 x USB, audio in/out, COM port, PS2 ports |
| Extras | power-cable |
| Optical device | DVD burner |
| Operating system | Windows 11 Pro for Workstations |
| Condition | some traces of usage on case |
| Warranty | 6 months |
| Product image | The image of the product is illustrative |
Dell Precision 5820 Tower P4000
Monthly payment from 23,42 € / 60 months
Pay in three installments: 248.34 €, 248.34 €, 248.32 €.
745,00 €
Intel Xeon W-2223 3,6GHz, 32GB, 256GB SSD, Nvidia Quadro P4000 8GB GDDR5, 2 x LAN, 2 x USB-C, 4 x DisplayPort, 8 x USB, audio in/out, COM port, PS2 ports, power-cable, DVD burner, Windows 11 Pro for Workstations
Out of stock
Do you need additional information? Or real product images?
Let us know your wishes and we'll reply as soon as possible!

