| Brand | |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-1165G7 2.8GHz ( up to 4.7GHz ) |
| Memory | 16GB |
| HDD | 512GB SSD |
| Graphics card | Intel IRIS Xe, Nvidia T500 |
| Screen | 15" |
| Resolution | 1920×1080 |
| Connectivity | 2 x USB, 2 x USB-C, audio in/out, bluetooth, HDMI, lan, Micro SD reader, wifi |
| Extras | adapter, facial recognition, fingerprint reader, ID card reader, keyboard backlight, webcam |
| Optical device | No optical device |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Condition | battery life 3h+The battery life in normal use is 3 hours, can extend up to 5 hours depending on the intensity of use.
, screen is fineScreen is in very good condition. No dead pixels, discoloration, etc.
, some traces of usage on case |
| Warranty | 1 year |
| Product image | The image of the product is illustrative |
Dell Precision 3560
Monthly payment from 15,20 € / 48 months
Pay in three installments: 148.34 €, 148.34 €, 148.32 €.
480,00 € Original price was: 480,00 €.445,00 €Current price is: 445,00 €.
Intel Core i7-1165G7 2.8GHz ( up to 4.7GHz ), 16GB, 512GB SSD, Intel IRIS Xe, Nvidia T500, 15", 1920×1080, 2 x USB, 2 x USB-C, audio in/out, bluetooth, HDMI, lan, Micro SD reader, wifi, adapter, facial recognition, fingerprint reader, ID card reader, keyboard backlight, webcam, No optical device, Windows 11 Pro,
Out of stock
Do you need additional information? Or real product images?
Let us know your wishes and we'll reply as soon as possible!

