| Brand | |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5-10600 3.30 GHz (up to 4.80 GHz) |
| Memory | 16GB |
| HDD | 512GB SSD |
| Graphics card | Nvidia Quadro P400 2GB GDDR5 |
| Motherboard | Intel W480 |
| Connectivity | 10 x USB, 3 x miniDisplayport, audio in/out, bluetooth, lan, wifi |
| Extras | power-cable |
| Optical device | No optical device |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Condition | several small scratches on case, some traces of usage on case |
| Warranty | 6 months |
| Product image | The image of the product is illustrative |
HP Z2 Tower G5 i5 Workstation
Monthly payment from 19,70 € / 48 months
Pay in three installments: 191.67 €, 191.67 €, 191.66 €.
575,00 €
Intel Core i5-10600 3.30 GHz (up to 4.80 GHz), 16GB, 512GB SSD, Nvidia Quadro P400 2GB GDDR5, 10 x USB, 3 x miniDisplayport, audio in/out, bluetooth, lan, wifi, power-cable, No optical device, Windows 11 Pro
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
SKU: Z2_g5_1-3
Category: Desktops
Do you need additional information? Or real product images?
Let us know your wishes and we'll reply as soon as possible!

