| Brand | |
|---|---|
| Processor | Intel Core i3-1115G4 3.00GHz (max 4.10GHz) |
| Memory | 8GB |
| HDD | 256GB SSD |
| Graphics card | Intel UHD |
| Screen | 15" |
| Resolution | 1920×1080 |
| Connectivity | 1 x USB-C, 3 x USB, bluetooth, HDMI, lan, wifi |
| Extras | adapter, SD card reader, webcam |
| Optical device | No optical device |
| Operating system | Windows 11 Pro Education |
| Condition | B (average)On the case of the device and on the keyboard some traces of wear. There are signs of wear and/or light spots on the screen that are visible in normal use.
, remaining battery capacity 90%-94% |
| Warranty | 6 months |
| Product image | The image of the product is illustrative |
Fujitsu Lifebook A3511
Monthly payment from 10,00 € / 36 months
Pay in three installments: 85.00 €, 85.00 €, 85.00 €.
255,00 €
Intel Core i3-1115G4 3.00GHz (max 4.10GHz), 8GB, 256GB SSD, Intel UHD, 15", 1920×1080, 1 x USB-C, 3 x USB, bluetooth, HDMI, lan, wifi, adapter, SD card reader, webcam, No optical device, Windows 11 Pro Education,
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
SKU: A3511_1
Category: Laptops
Do you need additional information? Or real product images?
Let us know your wishes and we'll reply as soon as possible!

