| Brand | |
|---|---|
| Processor | Intel I5-10210U 1,6GHz |
| Memory | 8GB |
| HDD | 256GB SSD |
| Graphics card | Intel UHD |
| Screen | 15" |
| Resolution | 1920×1080 |
| Connectivity | 1 x USB-C, 2 x USB, 4G module, bluetooth, Displayport, HDMI, lan, VGA, wifi |
| Extras | adapter, ID card reader, keyboard backlight, SD card reader, webcam |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Condition | B (average)On the case of the device and on the keyboard some traces of wear. There are signs of wear and/or light spots on the screen that are visible in normal use.
, damaged (view image), remaining battery capacity 85%-89%, small crack on case, small mark of stroke on the corner of case |
| Warranty | 3 months |
| Product image | Original image of a specific device |
Fujitsu LIFEBOOK U7510, defective product
Monthly payment from 12,04 € / 24 months
Pay in three installments: 80.00 €, 80.00 €, 80.00 €.
325,00 € Original price was: 325,00 €.240,00 €Current price is: 240,00 €.
Intel I5-10210U 1,6GHz, 8GB, 256GB SSD, Intel UHD, 15", 1920×1080, 1 x USB-C, 2 x USB, 4G module, bluetooth, Displayport, HDMI, lan, VGA, wifi, adapter, ID card reader, keyboard backlight, SD card reader, webcam, Windows 11 Pro,
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
SKU: U7510_3
Category: Laptops
Do you need additional information? Or real product images?
Let us know your wishes and we'll reply as soon as possible!













