| Brand | |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5-1235U (max 4,4GHz) |
| Memory | 16GB |
| HDD | 512GB SSD |
| Graphics card | Intel UHD |
| Screen | 14" |
| Resolution | 1920×1080 |
| Connectivity | 2 x USB, 2 x USB-C, audio in/out, HDMI, lan |
| Extras | adapter, SD card reader, webcam |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Condition | A (very good)Device is used, little sign of wear or use, screen is fine.
, keyboard has EST layout, remaining battery capacity 90%-94% |
| Warranty | 1 year |
| Product image | The image of the product is illustrative |
Fujitsu Lifebook E5412 i5
Monthly payment from 16,91 € / 48 months
Pay in three installments: 165.00 €, 165.00 €, 165.00 €.
580,00 € Original price was: 580,00 €.495,00 €Current price is: 495,00 €.
Intel Core i5-1235U (max 4,4GHz), 16GB, 512GB SSD, Intel UHD, 14", 1920×1080, 2 x USB, 2 x USB-C, audio in/out, HDMI, lan, adapter, SD card reader, webcam, Windows 11 Pro,
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
SKU: E5412
Category: Laptops
Do you need additional information? Or real product images?
Let us know your wishes and we'll reply as soon as possible!

