| Brand | |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5-1235U (max 4,4GHz) |
| Memory | 16GB |
| HDD | 256GB SSD |
| Graphics card | Intel IRIS Xe |
| Screen | 13" |
| Resolution | 1920×1080 |
| Connectivity | 1 x usb, 2 x USB-C, audio in/out, bluetooth, HDMI, wifi |
| Extras | adapter, facial recognition, keyboard backlight, touchscreen, webcam |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Condition | B (average)On the case of the device and on the keyboard some traces of wear. There are signs of wear and/or light spots on the screen that are visible in normal use.
, remaining battery capacity 75%-79%, rubber foot partially missing, some dents on the corners of case |
| Warranty | 1 year |
| Product image | The image of the product is illustrative |
Dell Latitude 7330 2-in-1 Aluminum Titan Gray
Monthly payment from 16,91 € / 48 months
Pay in three installments: 165.00 €, 165.00 €, 165.00 €.
595,00 € Original price was: 595,00 €.495,00 €Current price is: 495,00 €.
Intel Core i5-1235U (max 4,4GHz), 16GB, 256GB SSD, Intel IRIS Xe, 13", 1920×1080, 1 x usb, 2 x USB-C, audio in/out, bluetooth, HDMI, wifi, adapter, facial recognition, keyboard backlight, touchscreen, webcam, Windows 11 Pro,
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
SKU: dell_7330_2in1
Categories: Laptops, Used laptops
Do you need additional information? Or real product images?
Let us know your wishes and we'll reply as soon as possible!

