| Brand | |
|---|---|
| Processor | Intel i5-1345U (10-core) |
| Memory | 16GB |
| HDD | 256GB SSD |
| Graphics card | Intel IRIS Xe |
| Screen | 13" |
| Resolution | 1920×1080 |
| Connectivity | 2 x USB, 2 x USB-C, 4G module, audio in/out, bluetooth, HDMI, Micro SD reader, wifi |
| Extras | adapter, facial recognition, fingerprint reader, ID card reader, keyboard backlight, webcam |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Condition | B (average)On the case of the device and on the keyboard some traces of wear. There are signs of wear and/or light spots on the screen that are visible in normal use.
, crack / damage on palmrestMinor damage to the plastic which does not affect performance and will not get worse.
, remaining battery capacity 80%-84% |
| Warranty | 1 year |
| Product image | The image of the product is illustrative |
Dell Latitude 5330
Monthly payment from 15,35 € / 36 months
Pay in three installments: 123.34 €, 123.34 €, 123.32 €.
390,00 € Original price was: 390,00 €.370,00 €Current price is: 370,00 €.
Intel i5-1345U (10-core), 16GB, 256GB SSD, Intel IRIS Xe, 13", 1920×1080, 2 x USB, 2 x USB-C, 4G module, audio in/out, bluetooth, HDMI, Micro SD reader, wifi, adapter, facial recognition, fingerprint reader, ID card reader, keyboard backlight, webcam, Windows 11 Home,
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
SKU: dell-5330-1
Category: Laptops
Do you need additional information? Or real product images?
Let us know your wishes and we'll reply as soon as possible!

