295,00 €
1 tk Sõpruse pst. 25 esinduskaupluses Tallinnas
| Brand | |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5-1035G1 1.00GHz (up to 3.60GHz) |
| Memory | 8GB |
| HDD | 256GB SSD |
| Graphics card | Intel UHD |
| Screen | 14" |
| Resolution | 1920×1080 |
| Connectivity | 1 x USB-C, 2 x USB, bluetooth, HDMI, lan, Micro SD reader, wifi |
| Extras | adapter, keyboard backlight, webcam |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Condition | small dent on cover, B+ (good)There are small scratches or traces of wear on the body or keyboard of the device. There are some signs of wear and/or light spots on the screen. Normal use will not be affected.
, battery life 1h+The battery life in normal use is 1 hour, can extend up to 2 hours depending on the intensity of use.
|
| Warranty | 6 months |
| Product image | The image of the product is illustrative |
Let us know your wishes and we'll reply as soon as possible!