| Brand | |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5-1235U (max 4,4GHz) |
| Memory | 16GB |
| HDD | 512GB SSD |
| Graphics card | Intel HD500 |
| Screen | 13" |
| Resolution | 1920×1200 |
| Connectivity | 2 x USB, 2 x USB-C, bluetooth, HDMI, wifi |
| Extras | adapter, ID card reader, touchscreen, webcam |
| Operating system | Windows 11 Pro Education |
| Condition | B (average)On the case of the device and on the keyboard some traces of wear. There are signs of wear and/or light spots on the screen that are visible in normal use.
, damaged (view image), remaining battery capacity 85%-89%, small mark of stroke on the corner of case |
| Warranty | 6 months |
| Product image | The image of the product is illustrative |
HP X360 830 G9, with defect
Monthly payment from 15,35 € / 36 months
Pay in three installments: 130.00 €, 130.00 €, 130.00 €.
390,00 €
Intel Core i5-1235U (max 4,4GHz), 16GB, 512GB SSD, Intel HD500, 13", 1920×1200, 2 x USB, 2 x USB-C, bluetooth, HDMI, wifi, adapter, ID card reader, touchscreen, webcam, Windows 11 Pro Education,
Out of stock
SKU: X360_830_G9_1
Category: Laptops
Do you need additional information? Or real product images?
Let us know your wishes and we'll reply as soon as possible!

