| Brand | |
|---|---|
| Resistance | 4-16 ohm |
| Power | 160 W |
| Dimensions | 435 x 171 x 365 mm |
| Weight | 10,5 kg |
| Connectivity | HDMI, lan, usb, wifi |
| Extras | remote control |
| Warranty | 3 months |
| Product image | The image of the product is illustrative |
Yamaha RX-V777 7.2 Wifi 4K
Monthly payment from 14,56 € / 48 months
Pay in three installments: 141.67 €, 141.67 €, 141.66 €.
425,00 €
more information: Yamaha RX-V777
Out of stock
Do you need additional information? Or real product images?
Let us know your wishes and we'll reply as soon as possible!





